Přejít na produktové menu

Vložky

VIVA LOW STÉLKA

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem

Unikátní ortopedická vložka pedag VIVA LOW pro plochá a citlivá chodidla. Je vhodná do uzavřených bot s ponožkou pro jaro a podzim či chladnější léto. 

Prémiový produkt vyvinutý ve spolupráci s uznávanými odborníky a vyrobený ručně v Německu. Nejen že zmírňuje bolesti a problémy spojené s plochými chodidly, ale díky špičkovému zpracování je dokáže i zlepšit. Nezvykle tenká konstrukce zabírá v botě minimum místa, přesto ji tvoří 3  základní zóny: 1. Extra pružný a odolný ''karbonový skelet'' podporuje podélnou klenbu, zajišťuje správné držení těla a umožňuje chodidlu jeho přirozený pohyb. 2. Měkká zvětšená metatarzální podložka (''srdíčko'') drží příčnou klenbu ve správné poloze a zabraňuje jejímu propadávání. 3. Patní polštářek ve tvaru ''kapky'' (patent) přesně kopíruje vaši patní kost, tím ji při došlapu správně odpruží a sníží vliv tlaku na kolena, kyčle a páteř. Celoplošná  vrstva z měkké pěny dodává ještě větší komfort. Vložka je navíc maximálně hygienická – povrch zdobí nejkvalitnější přírodně vyčiněná hovězí useň – perfektní pro dlouhou životnost a optimální klima uvnitř vašich milovaných bot. Prestižní certifikát - schváleno APMA (Americká podiatrická lékařská společnost).


Značka Pedag
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři