Přejít na produktové menu

Reference

Poděkování

Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu Jakubovi Suzanovi za perfektně odvedenou práci. Mám již desítky let o něco kratší jednu nohu a s tím spojené problémy s páteří. Konečně se mi po těch letech báječně chodí! Pan Suzan se umí dokonale vcítit do potřeb zákazníka. Takto profesionální a zároveň lidský přístup jsem již dlouho nezažila. Práce perfektní, rychlá, výsledek skvělý. Moc děkuji a všem mohu jen vřele doporučit! Už bych jinam nikdy nešla.

Dagmar V.
(neověřeno)

Pan Jakub Suzan dokáže zázraky

Pan Jakub Suzan je velmi ochotný, příjemný a hlavně strašně šikovný a pro svou práci zapálený člověk. S bolestmi chodidel dokáže udělat pomocí individuálních ortopedických vložek přímo zázraky. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl a jako jediný. Rok a půl mě bolely plosky chodidel při každém kroku a už jen po malé námaze mi hned natékaly kotníky a dostávala jsem křeče do nártů už i v klidu. Chodila jsem po různých doktorech: ortopedech, revmatolog, cévní.. nikdo nevěděl od čeho to může být. Vyzkoušela jsem různé ortopedické individuální vložky, 3x10 procedur rehabilitace, opich kortikoidama, docházela k léčiteli.. Nic mi nepomohlo, ani od bolesti neulevilo. Až pan Suzan. Už hned první den jsem cítila v nohou strašnou úlevu a je to den ode dne pořád lepší. Je to už rok, co jsem byla u p. Suzana poprvé a já můžu ve 29 letech zase normálně fungovat. Před rokem a čtvrt jsem nezvládla ani půlhodinovou procházku se svou dcerou, teď už zase můžu stát na nohou celý cen a nohy mě už nebolí. Jsem p. Suzanovi za to moc vděčná. On jediný mi fakt dokázal pomoct a jak moc. Tady slovo děkuji je málo.. Nikdy jsem neviděla člověka tak zapáleného pro práci jako je on.

Ing. Lucie R.
(neověřeno)

Cesta do Santiago di Compostela

Dakujem Vam velmi pekne za pomoc s vlozkamy! Prave som ukoncil cestu do Santiago de Compostela a teda som v nich presiel 750km! :) Bez nich by som tam mal velke bolesti a neviem ci by som to vobec zvladol.


Karol B.
(neověřeno)

Poděkování

Touto cestou bych ráda poděkovala za ochotu,vstřícnost při výběru a dodání obuvi. Škoda, že takových lidiček není více. Děkuji moc a mnoho úspěchů.

Jana K.
(neověřeno)

Poděkování

Rád bych Vám poděkoval za vložku do bot, se kterými plánuji uběhnout marathon. Při přebírání vložky jsem nebyl úplně přesvědčený, že její tvarování je to správné. Ve večerních hodinách jsem s novou vložkou absolvoval testovací běh na 12km. Výsledek byl naprosto neuvěřitelný, běžel jsem na cca 90% intenzity a již mezičasy byly fantastické a v cíli jsem překonal svůj osobní rekord. Přestože jsem na nové vložce (a nových botách) uběhl intenzivní hodinu, tak nemám nejmenší bolesti ani žádné otlačeniny. Chci tedy ocenit Vaše poradenství a přípravu vložky velkým poděkováním.

Libor Š.
(neověřeno)

Poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala a vyslovila uznání panu Jakubovi Suzanovi. Díky jeho odbornosti, laskavosti a péči, se mi mnohem lépe chodí. Doporučuji nejen svým známým.

Ivana S.
(neověřeno)

Poděkování

Ráda bych poděkovala panu Suzanovi za naprosto profesionální a hlavně lidský přístup.

Zuzana T.
(neověřeno)

Poděkování za perfektní ortopedické vložky

Moc děkuji panu Jakubovi Suzanovi za perfektně zhotovené ortopedické vložky. Mám od něho již třetí ortopedické vložky a jsem s nimi nesmírně spokojená. Jejich nošení mi umožňuje ujít i více než 10 km a hrát i několik hodin stolní tenis, a to bez bolesti chodidel, kterou jsem měla před jejich používáním. Pan Jakub Suzan je velmi vstřícný a příjemný k zákazníkovi, ochotně mi vysvětlil výsledky tenzometrického měření chodidel a jeho práce je dokonalá. Rozhodně bych si ortopedické vložky nenechala vyrobit někde jinde. Upřímně děkuji nejen panu Jakubovi Suzanovi, ale i celému pracovnímu týmu, který se podílí na výrobě ortopedických vložek. Mohu všem vřele doporučit.

Ing. Růžena B.
(neověřeno)

Ortopedické vložky

Vážení, včera jsem poprve využila ortopedické vložky, které jsem si u vás nechala udělat. Jsou to už páté vložky, které od vás mám. A opět konstatuji, že mi úžasně sedí a hlavně v botě vůbec nepřekážejí. Zároveň si nechala udělat vložky do bot s otevřenou špičkou. Předem jsem rezignovala na to, že takový typ bot s vložkami by mohl vypadat dobře. Jsem však nadšená, že ortopedické vložky vypadají jako přirozená součást boty a jsou velice nenápadné. Velice oceňuji, jak pan Suzan nad otiskem nohy přemýšlí a uvažuje, aby výsledek byl co nejlepší a jeho kolegové dokážou jeho návrhy realizovat. Veliké a upřimné díky. 

Marie G.
(neověřeno)

Mám radost, že o Vás vím a určitě budu doporučovat

Radost v každém kroku je zcela vystihující toto místo. Úplnou náhodou jsem zavítala do Studia zdravého obouvání. Příjemné prostředí, profesionalita, nadstandartní technické vybavení pro odhalení vad chůze, stavby chodidla a jejich následné řešení (vůbec jsem do této chvíle netušila, co je vše možné), ochota, velký výběr obuvi......Všem doporučuji se zde zastavit. Mockrát děkuji.

Edita R.
(neověřeno)

Poděkování 

Dobrý den, právě jsem si na prodejně vyzvedla troje boty. Nejen, ze jsem naprosto spokojena s kvalitou bot, ale i s jejich cenou. Ráda bych také touto cestou poděkovala paní Denise, která mi byla telefonicky nápomocna při vytvoření objednávky a velice ochotně zodpověděla všechny mé dotazy. Ve Studiu zdravého obouvání kupuji boty pravidelně a vždy jsem nadmíru spokojena. Přeji celému teamu hodně spokojených zákazníků. 

Petra K.
(neověřeno)

Poděkování

Dobrý den, dnes jsem si byla vyzvednout ortopedické vložky a upravené boty do práce (jsem zdravotní sestra). Chtěla bych moc poděkovat paní co mi dělala otisky před měsícem a vše perfektně vysvětlila. Dnes děkuji paní prodavačce za ochotu a také byla moc milá a vstřícná. A také děkuji všem těm pracovníkům, kteří mi vložky do bot vyrobili a hlavně vylepili do pracovních bot korektory stejné barvy jaké mají stélky bot do práce. Mnohokrát Vám děkuji za Vaši práci.

Radka Š.
(neověřeno)

Poděkování 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat velmi laskavým a ochotným prodavačkám za pomoc při výběru vložek do bot a pantoflí. Je těžké si vybírat tyto věci jen přes internet, děkuji i za ochotu vyměnit či doporučit jiné vhodné s pochopením, že si prostě potřebujete i koupené věci vyzkoušet. Děkuji, váš obchod ráda doporučím dalším lidem.

Zdeňka P.
(neověřeno)

 

Poděkování panu Jakubovi Suzanovi

Pan Jakub Suzan dokáže opravdu velké věci, je velmi příjemný, ochotný, má osobní přístup a především se jedná o zkušeného odborníka, který jen pohledem na Vaše nohy a chůzi správně vyhodnotí co Vaše nohy potřebují. Prakticky okamžitě pak navrhne řešení, jak Vašim nohám pomoct. Osobně jsem si kožené ortopedické vložky ze Studia zdravého obouvání otestoval při denním nošení i na trecích v horách a musím konstatovat, že fungují skvěle. a) Zbavil jsem se bolestí chodidel a svalů na noze. Zatímco před využitím ortopedických vložek ze Studia zdravého obouvání (SZO) (používal jsem i ortopedické vložky od konkurenčních firem) jsem převážně kvůli mé neurologické diagnóze trpěl bolestmi nohou už po pár minutách stání na místě a chůze byla bolestivá míň či víc v závislosti na obuvi, s ortopedickými vložkami ze SZO mám po problémech. b) Dokážu ujít i delší vzdálenosti a má chůze je stabilnější a jistější. Bez ortopedických vložek SZO jsem kromě bolestí při delší chůzi pociťoval také nestabilitu, hlavně v terénu v horách a nohy byly brzo unavené. S koženými vložkami SZO jsem bez větších problémů ušel i více než desetidenní trek v horách s baťohem kolem 25 kg v nadmořských výškách až 4 800m.n. a celkovou ujítou vzdáleností kolem 80 km. Když byly vložky mokré, sušil jsem je nad vařičem a nedošlo k jejich zničení ani výraznému poškození. Regenerace svalů při nošení těchto vložek je také mnohem rychlejší. c) Nemusím ortopedické vložky měnit každých pár měsíců. Obyčejné ortopedické vložky se mi vyšlapaly během cca 5-6 měsíců. Vložky SZO běžně používám i po 4 letech nošení, kdy je nikterak nešetřím, mají za sebou několik treků v horách, letní trajdání po městě i lese i denní nošení a jsou stále velmi funkční. Upřímně bych chtěl velmi poděkovat, protože bez vložek ze SZO bych pravděpodobně nedokázal pořádně chodit. Nevím o nikom jiném v ČR, kdo by dokázal vyrobit takové ortopedické vložky jako SZO.

Jan F.
(neověřeno)

Poděkování

Dnes jsem navštívila toto studio poprvé. Paní prodavačka mi nabídla svou pomoc ihned po vstupu do studia a přinášela neúnavně spoustu bot, až jsme spolu vybraly ty pravé s vyjímatelnou stélkou, pro vložení ortopedických vložek a hlavně pohodlné. Ještě jednou veliké díky. Ráda se sem budu vracet.

Renata B.
(neověřeno)


 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Reference

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři