Přejít na produktové menu

Reference

Poděkování

Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu Jakubovi Suzanovi za perfektně odvednou práci. Mám již desítky let o něco kratší jednu nohu a s tím spojené problémy s páteří. Konečně se mi po těch letech báječně chodí! Pan Suzan se umí dokonale vcítit do potřeb zákazníka. Takto profesionální a zároveň lidský přístup jsem již dlouho nezažila. Práce perfektní, rychlá, výsledek skvělý. Moc děkuji a všem mohu jen vřele doporučit! Už bych jinam nikdy nešla.

Dagmar V.

Pan Jakub Suzan dokáže zázraky

Pan Jakub Suzan je velmi ochotný, příjemný a hlavně strašně šikovný a pro svou práci zapálený člověk. S bolestmi chodidel dokáže udělat pomocí individuálních ortopedických vložek přímo zázraky. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl a jako jediný. Rok a půl mě bolely plosky chodidel při každém kroku a už jen po malé námaze mi hned natékaly kotníky a dostávala jsem křeče do nártů už i v klidu. Chodila jsem po různých doktorech: ortopedech, revmatolog, cévní.. nikdo nevěděl od čeho to může být. Vyzkoušela jsem různé ortopedické individuální vložky, 3x10 procedur rehabilitace, opich kortikoidama, docházela k léčiteli.. Nic mi nepomohlo, ani od bolesti neulevilo. Až pan Suzan. Už hned první den jsem cítila v nohou strašnou úlevu a je to den ode dne pořád lepší. Je to už rok, co jsem byla u p. Suzana poprvé a já můžu ve 29 letech zase normálně fungovat. Před rokem a čtvrt jsem nezvládla ani půlhodinovou procházku se svou dcerou, teď už zase můžu stát na nohou celý cen a nohy mě už nebolí. Jsem p. Suzanovi za to moc vděčná. On jediný mi fakt dokázal pomoct a jak moc. Tady slovo děkuji je málo.. Nikdy jsem neviděla člověka tak zapáleného pro práci jako je on.

Ing. Lucie R.

Cesta do Santiago di Compostela

Dakujem Vam velmi pekne za pomoc s vlozkamy! Prave som ukoncil cestu do Santiago de Compostela a teda som v nich presiel 750km! :) Bez nich by som tam mal velke bolesti a neviem ci by som to vobec zvladol.


Karol B.

Poděkování

Touto cestou bych ráda poděkovala za ochotu,vstřícnost při výběru a dodání obuvi. Škoda, že takových lidiček není více. Děkuji moc a mnoho úspěchů.

Jana K.

Poděkování

Rád bych Vám poděkoval za vložku do bot, se kterými plánuji uběhnout marathon. Při přebírání vložky jsem nebyl úplně přesvědčený, že její tvarování je to správné. Ve večerních hodinách jsem s novou vložkou absolvoval testovací běh na 12km. Výsledek byl naprosto neuvěřitelný, běžel jsem na cca 90% intenzity a již mezičasy byly fantastické a v cíli jsem překonal svůj osobní rekord. Přestože jsem na nové vložce (a nových botách) uběhl intenzivní hodinu, tak nemám nejmenší bolesti ani žádné otlačeniny. Chci tedy ocenit Vaše poradenství a přípravu vložky velkým poděkováním.

Libor Š.

Poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala a vyslovila uznání panu Jakubovi Suzanovi. Díky jeho odbornosti, laskavosti a péči, se mi mnohem lépe chodí. Doporučuji nejen svým známým.

Ivana S.

Poděkování

Ráda bych poděkovala panu Suzanovi za naprosto profesionální a hlavně lidský přístup.

Zuzana T.

Poděkování za perfektní ortopedické vložky

Moc děkuji panu Jakubovi Suzanovi za perfektně zhotovené ortopedické vložky. Mám od něho již třetí ortopedické vložky a jsem s nimi nesmírně spokojená. Jejich nošení mi umožňuje ujít i více než 10 km a hrát i několik hodin stolní tenis, a to bez bolesti chodidel, kterou jsem měla před jejich používáním. Pan Jakub Suzan je velmi vstřícný a příjemný k zákazníkovi, ochotně mi vysvětlil výsledky tenzometrického měření chodidel a jeho práce je dokonalá. Rozhodně bych si ortopedické vložky nenechala vyrobit někde jinde. Upřímně děkuji nejen panu Jakubovi Suzanovi, ale i celému pracovnímu týmu, který se podílí na výrobě ortopedických vložek. Mohu všem vřele doporučit.

Ing. Růžena B.

Ortopedické vložky

Vážení, včera jsem poprve využila ortopedické vložky, které jsem si u vás nechala udělat. Jsou to už páté vložky, které od vás mám. A opět konstatuji, že mi úžasně sedí a hlavně v botě vůbec nepřekážejí. Zároveň si nechala udělat vložky do bot s otevřenou špičkou. Předem jsem rezignovala na to, že takový typ bot s vložkami by mohl vypadat dobře. Jsem však nadšená, že ortopedické vložky vypadají jako přirozená součást boty a jsou velice nenápadné. Velice oceňuji, jak pan Suzan nad otiskem nohy přemýšlí a uvažuje, aby výsledek byl co nejlepší a jeho kolegové dokážou jeho návrhy realizovat. Veliké a upřimné díky. 

Marie G.


 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Reference

Katalog „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři