Studio zdravého obouvání
Přejít na produktové menu

Reference

Poděkování

Ráda bych poděkovala panu Suzanovi za naprosto profesionální a hlavně lidský přístup. Z. Týcová

Zuzana Týcová

Poděkování za perfektní ortopedické vložky

Moc děkuji panu Jakubovi Suzanovi za perfektně zhotovené ortopedické vložky. Mám od něho již třetí ortopedické vložky a jsem s nimi nesmírně spokojená. Jejich nošení mi umožňuje ujít i více než 10 km a hrát i několik hodin stolní tenis, a to bez bolesti chodidel, kterou jsem měla před jejich používáním. Pan Jakub Suzan je velmi vstřícný a příjemný k zákazníkovi, ochotně mi vysvětlil výsledky tenzometrického měření chodidel a jeho práce je dokonalá. Rozhodně bych si ortopedické vložky nenechala vyrobit někde jinde. Upřímně děkuji nejen panu Jakubovi Suzanovi, ale i celému pracovnímu týmu, který se podílí na výrobě ortopedických vložek. Mohu všem vřele doporučit. Růžena B.

Ing. Růžena Balková

Ortopedické vložky

Vážení, včera jsem poprve využila ortopedické vložky, které jsem si u vás nechala udělat. Jsou to už páté vložky, které od vás mám. A opět konstatuji, že mi úžasně sedí a hlavně v botě vůbec nepřekážejí. Zároveň si nechala udělat vložky do bot s otevřenou špičkou. Předem jsem rezignovala na to, že takový typ bot s vložkami by mohl vypadat dobře. Jsem však nadšená, že ortopedické vložky vypadají jako přirozená součást boty a jsou velice nenápadné. Velice oceňuji, jak pan Suzan nad otiskem nohy přemýšlí a uvažuje, aby výsledek byl co nejlepší a jeho kolegové dokážou jeho návrhy realizovat. Veliké a upřimné díky. Marie G.

Marie G


 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Reference

Katalog „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři