Přejít na produktové menu

Péče o obuv

SPECIAL WAX CLASSIC SPRAY 200

190 Kč
Skladem
Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem

Impregnační a ošetřující sprej na maštěné, přírodní a vysoce leštěné usně vhodný na TEXové materiály. Po aplikaci matnou useň zachová matnou a leštěná zůstane lesklá. Lze použít na obuv, koženou galanterii a kožené oděvy. Nevhodný na vlasové (broušené) materiály - např. nubuk a velur - obsahuje včelí vosk (došlo by ke slepení chlupů).

Obsah: 200 ml

Návod na použití Special Wax:

Důkladnou impregnaci doporučujeme provést ihned na nový výrobek. Účinnost a délka působení impregnačních látek je závislá na terénních a klimatických podmínkách, kterým je výrobek vystaven, na intenzitě využívání a také způsobu následného ošetřování. 

Impregnaci rovnoměrně nastříkejte ze vzdálenosti min. 20 cm a nechejte zaschnout. Pozor: dodržte vzdálenost nástřiku. Při aplikaci z příliš malé vzdálenosti může dojít k vytvoření fleků. 

Impregnaci nechejte důkladně zaschnout a poté hladkou useň přeleštěte.Pravidelné používání optimalizuje  ochranný účinek.


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři