Přejít na produktové menu

Moosbacher

Moosbacher

Obuv Moosbacher tvoří v současné době kompletní řadu na přezutí s patentovanou Moosbacher stélkou, obsahující přírodní mech spolu s několika tlumícími vrstvami. U těchto bot oceníte nejen její design, ale hlavně překvapivou měkkost výše zmíněné stélky. Právě proto se zn. Bama - Moosbacher stává pojmem pro široké spektrum lidí, kteří mají tyto boty vyzkoušené mnohaletým nošením. Obuv Bama - Moosbacher je vyráběna v německé licenci v České republice pod značkou Moosbacher. Vzhledem k tomu, že společnost Bama nevyrábí nikde, ani v SRN modely uzavřené - vycházkové (došlo k prodeji značky Bama společnosti Reno).

Sandálová a pantoflová obuv zn. Moosbacher®, a to jak pro dospělé, tak i pro děti má mimořádně měkkou a pohodlnou korkovou stélku, která skutečně obsahuje pravý lesní mech. Ten ve spojení s dalšími vrstvami speciálních výlučně přírodních materiálů dodává nohám pocit blaha. Tato obuv s anatomicky správně tvarovanou mechovou stélkou totiž umožňuje volnost pohybu a podporuje zdravý proud energie pro všechny tělesné funkce. Navíc zmiňovaný mech obsažený v této obuvi má absorpční vlastnosti, tzn. že pojme mnoho vlhkosti a potu z nohou. Mech je měkký, chladivý a blahodárně působí na kůži. Styl, kvalita a pohodlí se kloubí v jeden celek.

Speciální kolekce v bílé barvě jako pracovní obuv pro povolání se zvýšenými nároky na nohy určená zejména pro personál v nemocnicích, rehabilitačních centrech, lázních, hotelech, obchodech apod. Novinkou jsou typy v pastelových barvách, které barevně ladí se zdravotnickým oblečením.

Vložky BAMA®

Chůze po mechu...Bota, která se prodává bez vkládací vložky, je jako nahá. To není přehnané tvrzení, neboť teprve vložka do obuvi správně vybraná dle osobní potřeby vytvoří v každé obuvi teprve to správné pohodlí. Přibližně 80 % naší populace si stěžuje na bolesti nohou. Jednou z nejčastějších příčin jsou deformace klenby nohy a jejich následky. V nabídce je proto několik typů ortopedických vložek k řešení dnes tolik rozšířených potíží, jako jsou např. podélně, či příčně ploché nohy, zborcené klenby chodidel, vypolštářování paty, apod.

Neméně oblíbená je škála vložek, které zpříjemňují a změkčují chůzi, absorbují pot a zápach (vlivem obsahu aktivního uhlí, či pravého lesního mechu), nahrazují původní a nevyhovující stélky v původně zakoupené obuvi apod. Pro zimní období jsou vhodné vložky z pravé ovčí vlny, dále vložky s aluminiovou vrstvou nepropouštějící chlad a trojdimenzionální vložky.

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři