Přejít na produktové menu

Keen

Keen

Firma KEEN je aktivní, činorodá společnost tvořená lidmi, jako jste právě Vy…tvůrčími, milujícími pobývat v přírodě a těmi, které zajímá svět, ve kterém žijí.
KEEN věří, že outdoor je jakékoli místo beze stropu a proto vytváří nové inovativní produkty, které vám umožní užívat si pobyt v přírodě, ať už je to kdekoli.
Skrze naši angažovanost v sociálních a environmentálních kauzách doufáme, že dodáme odvahu ostatním, aby dělali totéž.
Buďte kreativní. Pobývejte v přírodě. Pečujte o životní prostředí. To je způsob života. To je HybridLife.

V lednu 2003 KEEN vytvořil PURE VISION – výzvu designu – může sandál chránit prsty? Odpověď zněla ANO – model NEWPORT. Výsledkem všeho byla změna chápání outdooru. OUTDOOR REIMAGINED
Je až legrační, jak tato radikální odchylka v designu sandálu inspirovala celou filosofii pro výrobky KEENu: hybridní produkty, které umožní spotřebiteli spojení s přírodou v celém svém rozsahu. O tři roky a bezpočet vývojových kroků později, tato hybridní filosofie byla vodícím prvkem nedlouhé historie společnosti a oslovila komunitu nadšenců pro tento způsob života.
 Rok 2010. Je to okamžik jasné představy, inspirace a hybridního přístupu.
Je úžasné, jak jeden inovativní sandál může dát do pohybu velké věci: komunitu nadšenců, produkty, které vám umožní jít kam zrovna chcete, a společnost, které není lhostejný svět, ve kterém žijí.
Byla vytvořena nová koncepce outdooru. OUTDOOR REIMAGINED.

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři