Přejít na produktové menu

Hartjes

Hartjes

Nabízíme zákazníkům modelovou řadu zdravotní obuvi Hartjes. Nebojíme se uvést, že v naší zemi je tato zdravotní obuv skutečně cosi, co vybočuje z řady zdravotní obuvi. Obuv Hartjes má ve svém logu heslo ,,extrémně pohodlné", což je základní předností této obuvi. Zároveň je třeba zdůraznit, že právě tato zdravotní obuv úspěšně rozbíjí hluboce zažitou představu, že co je zdravé, musí být ošklivé. Právě tyto modely jsou velmi pohodlné, splňují módní požadavky, a přitom se jedná o zdravotní obuv. Vyrábí se v Rakousku. Většina modelů je opatřena již zmíněnými vyjímatelnými ortopedickými vložkami, které lze následně upravovat podle otisku chodidel přímo na míru. Tato zdravotní obuv je vyráběna z kvalitních svrchových materiálů, většinou z hověziny, koziny nebo teletiny. Firma Hartjes umožňuje mimořádný servis, který není zcela běžný. Ten mimo jiné zahrnuje i servis, po uplynutí záruční doby. Včetně opravy podpatků originálními elementy, i po uplynutí záruční doby. Podstatnou výhodou je i to, že obuv je vyráběna v několika šířích.

Jedná se o obuv rakouské výroby. Většina modelů je opatřena vyjímatelnými ortopedickými vložkami, které lze následně upravovat podle otisku chodidel přímo na míru. Specializuje se taktéž na výrobu pracovní obuvi s protiskluznou nebo antistatickou podešví. Zdravotní obuv speciálně vyráběná pro kuchaře, číšníky, pokojské a speciální provozy. Pozoruhodná je též výroba zimní běžecké obuvi, ať už pro klasiku, nebo pro bruslení.

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři