Přejít na produktové menu

Gabor

Gabor - spojení inovace, tradice a originálního designu.  Gabor

Psal se rok 1949, když začalo úspěšné obchodní tažení dvou bratrů, Bernarda a Joachima Gabora, kteří se rozhodli v Německu založit malou obuvnickou firmu, a obdivuhodně poráželi konkurenci. Na tehdejší dobu s nezvyklou nabídkou lodiček na nízkém podpatku, tzv. balerín. Vkročili odvážně do světa obuvnického průmyslu, módy a designu, a za více než 50 let usilovné práce proslavili firmu takovým způsobem, že dnes statistiky vykazují jen pozitivní čísla. Koncem roku 2000 byla podepsána licenční smlouva, na jejímž základě GABOR šije a prodává obuv značky Camel Active. Tato obuv, která patří k ležérní městské módě, získává oblibu specifické skupiny zákazníků, kteří hledají výjimečnou a designově originální obuv.

Do naší nabídky obuvi Gabor vybíráme pro naše zákazníky takové modely, které splňují kritéria zdravotní a pohodlné obuvi, ale většinou se jedná o linii, která více sleduje módní prvky. I na pracovních jednáních, kulturních a společenských akcích nemusí nohy trpět, a díky široké nabídce lodiček je to právě možné. Výjimečná je tato obuv i tím, že většina modelů linie Gabor Lady se vyrábí ve velikostech 2,5 - 9 ! a šířích G i H.

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři