Přejít na produktové menu

Florett a Varomed

Florett a Varomed

Firma FLORETT GmbH byla založena v roce 1959 Wilhelmem Hendrichem, jako továrna na výrobu domácích přezůvek. V roce 1993 firma FLORETT založila v České republice firmu EUROSTAR Hübner s.r.o., na výrobu zdravotní a zimní obuvi. Od roku 1999 se stala firma EUROSTAR Hübner s.r.o. generálním zástupcem firmy FLORETT, pro prodej obuvi na českém trhu.
Jejich modely byly doporučeny svazem diabetiků, a jsou zaregistrovány jako zdravotní prostředek na Ministerstvu zdravotnictví + vlastní certifikát ITC ze Zlína.
Velkou část jejich produkce zhotovují v Německu. FLORETT vyrábí v Chamu, na okraji Bavorského lesa, s pomocí cca 60 spolupracovníků denně kolem 800 párů obuvi.
Jako střední výrobce pracují stále na tom, aby dále inovativně rozvíjeli jejich výrobní program. V roce 1997 dostali nápad a vznikla Varomed®, perfektní bandážová obuv. Tato speciální kolekce je určena pro všechny, kdo mají nemocné, zraněné, nebo deformované nohy. Je základem pro jejich úspěšnou cestu v ortopedii. 
Měkká chůze s přirozeným odvalováním: Ethno Walker
S lehce zaoblenou podešví, která podporuje přirozenou chůzi. Jenom lehce zaoblená, aby se šlachy a klouby při chůzi zbytečně nenamáhaly.
Se speciálním tlumičem v patní části – s Rubasorbem, který byl vyvinut speciálně pro běžce maratonu, a který dokáže pohltit 99% nárazové energie.
A s měkce vypolštářovaným svrškem, který se dokáže přizpůsobit i hodně citlivým nohám.
Taky měkká pěnová stélka, která se dá vyjmout a popřípadě zaměnit za Vaši vlastní ortopedickou stélku, zabezpečuje měkké našlapování při chůzi.

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři