Přejít na produktové menu

Clarks

Clarks

Clarks je britská značka obuvi s více jak 180 let dlouhou tradicí. Průkopnický design, kvalita materiálů a především precizní řemeslné zpracování řadí Clarks mezi světovou elitu. Obuv Clarks se prodává ve více jak 150 zemích světa zákazníkům, jež oceňují hodnotu jedinečné kombinace stylu a komfortu.

Clarks se za dobu své existence stal synonymem kombinace životního stylu s akcentem na komfort a pohodlí. Clarks ctí osobnost a přitom se omezuje pouze na jednu linii. Clarks aktivně promlouvá do obuvi vycházkové, obuvi pro volný čas i sportovní, kde nezůstávají stranou ani nejnovější technologické a konstrukční prvky. Na své si se značkou Clarks přijdou dámy i pánové všech věkových kategorií.

Jednotlivé řady kolekcí Clarks charakterizují čisté linie, mimořádně propracované detaily a prvotřídní materiály. Jednoduché uzavírání a přezky jsou pro obuv Clarks typické, stejně jako konopné šněrování evokující návrat k přírodě. Design podešví, jejich konstrukce a dezén vhodně doplňují nejen celkový vzhled, ale především jsou určující pro účelovost a celkový komfort.

E-shop „Radost v každém kroku...“


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři