Přejít na produktové menu

-30%
Nesmeky

NESMEKY HTA - HEEL TRACTION AID

599 Kč 419 Kč
skladem
Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem

Nesmeky DueNorth Heel Traction Aids lze použít na jakýkoliv typ obuvi ( zimní boty, pohorky, polobotky, běžecká obuv,...) s výjimkou bot na vysokém podpatku.

Hroty nejsou pod špičkou a tak nelze od nich čekat oporu při chůzi do kopce! Gumovou plošku s hroty lze bez rozepínání přezky a sundavání nesmeků HTA rychle umístit do pozice, při které nedochází k poškození povrchu, po kterém se pohybujete, a nebrání v řízení motorových vozidel.

Výhoda modelu HTA - Heel Traction Aids tedy spočívá v tom, že lze zamezit poškození povrchu, po kterém se s nimi pohybujete, a to dvěma způsoby. Buď otočte hroty směrem dovnitř k podpatku obuvi, nebo posuňte nesmek na zadní stranu (opatek) Vaší obuvi, hroty směřují ven. Dlouhodobé užívání v převrácené poloze ( hroty směrem k podrážce obuvi) může poškodit některé druhy podešví. Hmotnost jednoho páru nesmeků je 190g.

Hroty jsou vyrobeny ze slinutých karbidů wolframu a mají životnost 10x vyšší než ocel.

U nesmeků DueNorth není rozdíl mezi pravým a levým nesmekem. Každý z kusů v balení můžete libovolně použít na levou či pravou botu. Baleno ve znovuuzavíratelných sáčcích.

Jedno balení obsahuje jeden pár nesmeků a dva náhradní hroty


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři