Přejít na produktové menu

Péče o nohy

GEHWOL MED SENSITIVE 75 ML

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem

Gehwol med Sensitive - speciální péče pro citlivou pokožku

Ulevuje od svědění, zmírňuje zarudnutí

GEHWOL med Sensitive je specializovaný přípravek, který byl vyvinut pro suchou a citlivou pokožku. Při každodenním používání krém zmírňuje typické příznaky citlivé pokožky, jako je svědění nebo pálení, snižuje zarudnutí a regeneruje přirozenou mikroflóru pokožky. Díky svým přírodním složkám krém zabraňuje, aby se bakterie, plísně a alergeny rozšířily do hlubších vrstev pokožky. Tím poskytuje účinnou prevenci proti infekcím. Kromě speciálního složení pro citlivou pokožku krém bohatě vyživuje nohy a chodidla ceramidy a mandlovým olejem. Současně stabilizuje přirozenou obrannou funkci pokožky a dodává ji vlhkost.

Účinek krému sensitive pro citlivou pokožku – ochrana proti příznakům infekce:

Vysoce čisté mikrostříbro (MicroSilver BG™) má silně antimikrobiologický aktivní povrch, kde ionty stříbra poškozují buněčný metabolismus bakterií a plísní, čímž jim brání v šíření a narušování normálního mikroklimatu pokožky.

SymSitive®*: tato několikanásobně oceněná inovativní účinná látka, inspirovaná zklidňujícími přírodními složkami divoké pistácie, mění imunitní odpověď pokožky na bakteriální, plísňové nebo alergenní podněty a okamžitě zastavuje svědění a pálení pokožky.

SymRelief®*: kombinace extraktu z organicky pěstovaného zázvoru s bisabololem (extrakt z heřmánku) má také svou roli v imunitní reakci pokožky, kdy rychle zastavuje zánětlivé nosné látky. Výsledkem je snížení zarudnutí pokožky až o 49% během pouhých dvou dnů.

MicroSilver BG™ vytváří usazeniny v reliéfu pokožky, aniž by pronikalo do kůže. 
Účinek pečujících složek - ochranná bariéra:

Přírodně identické ceramidy: mají největší podíl na přírodním obsahu tuku v pokožce a jsou proto důležitou součástí přirozené ochranné bariéry pokožky, která se skládá z tuků, vázané vlhkosti a buněk zrohovatělé kůže.

Výživný mandlový olej: jemné složky oleje podporují zklidňující účinky látky SymSitive® *. Olej současně dodává pokožce nenasycené mastné kyseliny, které jsou další součástí kožní bariéry, čímž ji udržuje měkkou a pružnou.

Doporučené použití:

Přípravek GEHWOL med Sensitive by se měl aplikovat na umyté a vysušené nohy a chodidla každý den ráno a večer a vmasírovat do pokožky.

Je vhodný také pro podpůrnou péči při léčbě cukrovky, neurodermatitidy nebo plísňových onemocnění nohou a nehtů.

Klinicky testováno. Vhodné i pro diabetiky. 

Bez obsahu parabenů, parfémů, PEG emulgátorů a silikonových olejů. 

Neskladujte při teplotě nad 25°C!


Značka Gehwol
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři