Přejít na produktové menu

Novinka
Péče o obuv

CARBON LAB PROTECTING SPRAY 300 ML

290 Kč
Skladem
Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem

Získejte vysoce účinnou a trvanlivou ochranu vašich bot s karbonovou impregnací Collonil Carbon Lab Protecting Spray, která je vhodná na všechny typy materiálů. Řada Carbon Lab byla vyrobena primárně pro tenisky, ale naimpregnujete s ní jak kožené boty, tak i jiné výrobky, které zrovna potřebujete impregnovat (tašky, bundy, stan...). Vhodné i na výrobky s funkčními membránami.

Řada Carbon Lab je výjimečná tím, že po aplikaci se na povrchu vytvoří pevná a prodyšná síť velmi odolných polymerních řetězců, po kterých kapky vody perfektně stékají. Tím jsou vaše boty chráněné nejen proti vodě, ale i proti hlubokému zašpinění a skvrnám.

Návod na použití: Impregnace by se měla aplikovat pravidelně a zejména preventivně. Jen tak může zajistit to, co od ní očekáváte - dlouhodobou ochranu a snadné čištění. Před použitím důkladně protřepejte. Aplikujte vždy na čistý a suchý povrch. Impregnování by tedy vždy mělo předcházet čištění a péče. Stříkejte nejlépe venku ze vzdálenosti cca 20 až 30 centimetrů. Poté nechte důkladně zaschnout (12 až 24 hodin). Po zaschnutí můžete hladkou useň přeleštit suchým hadříkem, velurovou kůži můžete zdrsnit krepovým kartáčem. Pro maximální účinek doporučujeme opakovat nástřik dvakrát (i třikrát). 


Značka Collonil
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři