Přejít na produktové menu

Novinka
Školní batohy

BATOH SATCH PACK JURASSIC JUNGLE

3 490 Kč
Skladem
Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem

Rostoucí studentský batoh Satch Pack Fire Phantom.

Prémiový zdravotně certifikovaný studentský batoh Satch Pack je určen pro studenty od 2. stupně ZŠ s výškou postavy od 140 do 180 cm.

Studentský batoh Satch Pack je vysoce kvalitní batoh s rostoucím zádovým systémem, který zajistí jeho správné usazení na zádech studenta. Tento systém umožňuje nastavovat výšku ramenních popruhů dle výšky dítěte v rozmezí od 140 do 180 cm. Ergonomicky tvarovaná zadní prodyšná část zajistí správné a pohodlné usazení batohu na zádech, bočními kompresními popruhy se přitáhne obsah blíže k zádům, čímž se eliminuje páka působící na záda. Široké, polstrované ramenní popruhy společně s hrudním a bederním pásem zajistí, že vaše dítě bude mít batoh vždy ve správné poloze. Tato bohatá výbava podporuje správné držení těla, i když je batoh zatížen. Jednotlivé prvky pomáhají rozložit hmotnost batohu rovnoměrně na ramenou a zádech, čímž se snižuje riziko bolesti zad nebo špatného držení těla. Dochází také až k 50% přenosu celkové váhy batohu z ramen na pánev, na nejstabilnější místo na těle, čímž se významně odlehčuje zádům, ramenům a krční páteři.

Batoh do školy Satch Pack je samostojný, má objem 30 l, váží pouze 1,2 kg, má 2 komory, přední kapsu s organizérem a praktickou kapsou na telefon. Ramenní popruh obsahuje gumičku na uchycení sluchátek. Dvě boční kapsy jsou elastické a jsou vhodné pro láhev na pití, popř. deštník. Díky reflexním prvkům je tento školní batoh dobře vidět i za špatného počasí. Látka je impregnovaná, díky čemuž je batoh odolný proti vodě a nečistotám. Plastové přezky neobsahují ftaláty ani jiné škodlivé materiály a jsou barevně sladěny s batohem.

Institut pro zdraví a ergonomii (IGR) ocenil design, zpracování a elegantní provedení a udělil batohu Satch Pack certifikát "ergonomický výrobek". Na základě stanovenýchnorem testuje institut míru přizpůsobení výrobku fyzickým vlastnostem testovaných osob. Modely Satch Pack splnily normy institutu a nyní mohou nést pečeť IGR.

Navíc batoh Satch Pack, díky svému ergonomickému designu, získal ocenění IGR Innovation Award, které potvrzuje, že batoh Satch Pack nabízí prvotřídní ergonomické řešení pro záda studentů.

Velmi kvalitní materiály a zpracování, bohatá výbava a flexibilní nastavení až pro výšku 180 cm zajistí dlouhou životnost batohu, který bude dítě navíc rádo nosit. Přes vyšší pořizovací náklady vychází velmi dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. 

Jedná se o ekologický produkt - batoh je vyroben z cca 25 kusů 0,5l recyklovaných PET lahví.

Značka Satch je certifikovaným partnerem bluesign® a členem FAIR WEAR FOUNDATION (FWF), což garantuje šetrnost k životnímu prostředí a dobré pracovní podmínky ve výrobních závodech.

Přehled vlastností studentského batohu Satch Pack:

- zdravotně certifikovaný studentský batoh
- konstrukce vychází z prémiových outdoorových batohů
- rostoucí zádový systém od 140 do 180 cm s hliníkovými stabilizačními kolejnicemi
- prodyšné polstrování zad - inteligentní konstrukce zádového panelu pro optimální větrání
- polstrované, ergonomicky tvarované a nastavitelné ramenní popruhy
- hrudní a bederní pás - oba odnímatelné
- boční kompresní popruhy
- velmi kvalitní materiály
- vysoká kvalita zpracování
- ekologický a zdravý batoh vyrobený z recyklovaných PET láhví a bez použití ftalátů

Přehled parametrů studentského batohu Satch Pack:

- objem: 30 l
- hmotnost: 1,2 kg
- nosnost: 8 kg
- rozměry (v x š x h): 45 x 30 x 22 cm


Značka ergobag
Barva zelená
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři