Přejít na produktové menu

Novinka
Péče o obuv

BALZÁM PRO KOŽENÉ A MEMBRÁNOVÉ MATERIÁLY 100g svorto 325

140 Kč
Skladem
Tabulka velikostí Dotaz na zboží Poslat e-mailem
Je vhodný k regeneraci a ochraně přírodních hladkých kožených materiálů před popraskáním. Zvláště pak je vhodný pro ty výrobky, které přichází často do styku s vlhkem a pak vyschnou. Přírodní materiály bohužel sesychají a následně mohou v namáhaných místech praskat, pokud nejsou dobře a průběžně ošetřovány těmito typy balzámů. Výrobek je vhodný pro obuv kombinovanou s tex-membránami. Obsažená receptura je složená z včelího a přírodního vosku v kombinaci se zvláčňujícími oleji. Výrobek není vhodný pro vlasové materiály typu Velur - Nubuk a přírodní usně bez povrchové úpravy. 

Upozornění: 
Po nanesení balzámu světlé materiály tmavnou, nanášejte pouze v tenké vrstvě a nechejte vsáknout do materiálu a pak müžete opakovat, zbytky přípravku z povrchu mûžete setřit. 

Návod na použití: 
Barevnou a materiálovou snášenlivost vyzkoušejte na méně viditelném místě. Nanášejte vždy na čisté povrchy. K citlivému odstranění nečistot je vhodnější používat čisticí pěny. Obsažené Íátky v pěně účinně odstraní nečistoty a současně nedochází promáčení. Odeberte menší množství balsamu, rozetřete po povrchu a nechejte voině vsáknout. Ošetřujte maximálně 1-2x týđnē, aby nedocházelo k příliś velkému promaštění.
 
Složení: vazelina, přírodní vosky, parafin, minerální olej. 

Skladování:-+5 "C až +25 "C.

Vyrobeno v České republice. 
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři